Getin Bank konsolidacja


Proste rozwiązanie.

Getin Bank konsolidacja Kredyt konsolidacyjny getin banku jest jednym z najprostszych rozwiązań tego typu na rynku. Przede wszystkim dlatego, że jest dostępny w formie bez hipoteki, co jednak automatycznie oznacza niższą maksymalną kwotę, która w tym wypadku wynosi sto tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania to dziewięćdziesiąt sześc miesięcy, a zabezpieczony polisą na życie lub przez troje poręczycieli. Idea maksymalnie uproszczonego kredytu hipotecznego wydaje się sprawdzać, ponieważ getin bank konsolidacja coraz częściej pojawia się w rankingach blisko czołówki lub nawet w samej czołówce jako jeden z najchętniej wybieranych kredytów.


Wybierz najlepszą konsolidację z Getin Bank

Konsolidacja bez ograniczeń.

Getin bank konsolidacja jest jednym z nielicznych aż tak dalece uproszczonych produktów kredytowych na rynku. W zasadzie jedyne ograniczenia dotyczą wieku poręczycieli (dwadzieścia pięć lat) i minimalnej oraz maksymalnej kwoty kredytu (od jednego do stu tysięcy). Poza tym w ogóle jest to produkt maksymalnie prosty, bez zbędnych formalności, ale i bez nadmiernych komplikacji. Jako jeden z nielicznych kredytów konsolidacyjnych daje możliwość skredytowania wszystkich pojawiających się po drodze opłat, takich jak choćby prowizja.


Nie ma róży bez kolców.

Przynajmniej nie w bankowości. Prostota rozwiązań kredytowych niestety nie przełożyła się na prostotę obsługi. Od jakiegoś czasu getin próbuje poprawić dostęp elektroniczny, jednak na razie właśnie to jest najczęściej krytykowanym przez kredytobiorców punktem całego banku. Zaraz później jest czas oczekiwania, którzy rzeczywiście na tle konkurencji nie wypada imponująco, ale też nie przesadzajmy, nie jest specjalnie długi, bo maksymalnie tydzień, standardowo dwa- trzy dni. Wszystko to jednak wydaje się znaczyć stosunkowo niewiele w zestawieniu z korzyściami, jakie można odnieść wybierając getin bank konsolidacja. To doskonała propozycja dla osób słabo zorientowanych w systemie bankowym, ponieważ niewyposażona w żadne wysublimowane narzędzia oszczędnościowe- getin bank działa tylko jako kredyt konsolidacyjny, za to działa znakomicie.