Polbank konsolidacja


Różnorodne oferty konsolidacji

Polbank konsolidacja Polbank jest jedną z tych instytucji, które do ręki klienta oddają więcej niż jedną opcję konsolidacji zobowiązań. Różnice pomiędzy tymi wersjami nie są dramatyczne, ale zwłaszcza możliwość zmniejszenia kwoty zobowiązań o pięć procent jest warta wspomnienia na tle konkurencji i ich propozycji. Polbank konsolidacja daje bowiem możliwość „obcięcia” pięciu procent kredytów w czasie konsolidacji. Oznacza to, że z każdych stu tysięcy trzeba będzie zapłacić dziewięćdziesiąt pięć. Drugą ofertą, wybieraną jednak częściej jest klasyczny kredyt konsolidacyjny, ale dostępny także w różnych promocjach.

Wybierz najlepszą konsolidację

Jak obciąć kwotę zobowiązania?

Sztandarowy produkt konsolidacyjny polbanku wymaga zadeklarowania, czy obcięte pięć procent ze zobowiązań chcemy przekazać na cel konsumpcyjny czy może na spłatę pozostałej części kredytów i tutaj nie można tej kwoty podzielić- albo w całości na spłatę zobowiązań, albo w całości do wykorzystania. Ceną, jaką trzeba zapłacić za ten innowacyjny produkt jest nieco wyższa marża w stosunku do normalnego kredytu. Standardowo podwyżka wysokości marży wynosi pół punktu procentowego. Nie wydaje się to dużą częścią, ale trzeba pamiętać, że marżę płaci się przecież nie jednorazowo, ale przez cały czas spłacania kredytu. Większość klientów wybiera jednak opcję klasyczną, ale wynika to może z faktu nieco większej biurokratyzacji pierwszej omówionej procedury. Różnica niewielka, ale każdy dodatkowy dokument to szansa do zniechęcenia klienta.


Co poza tym w Polbanku?

Polbank konsolidacja nie jest, bez dwóch zdań, najczęściej wybieraną opcją wśród podobnych usług. Na przeszkodzie stoi tu głównie relatywnie niewielka rozpoznawalność marki, ponieważ konsolidacyjna oferta polbanku niespecjalnie różni się od ofert konkurencji. Maksymalny okres kredytowy to czterdzieści lat, procedury może nie są tak proste jak w paru innych przypadkach, ale utrzymują się w granicach przyzwoitości, klient nie jest zmuszony do wypełniania setek niepotrzebnych formularzy. Stosunkowo szybka decyzja kredytowa i promocyjna marża powinny przysporzyć polbankowi większej rzeszy klientów.